3D mapa Port Allegany

Satelitní mapa Port Allegany

název bez diakritiky: Port Allegany
správní zařazení: McKean County, Pennsylvania, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 41° 48' 39" North, 78° 16' 48" West

Port Allegany a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Port AlleganyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Port Allegany. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Port Allegany, administrativně je místo zařazeno do oblasti McKean County, Pennsylvania, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 48' 39" North, 78° 16' 48" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Port Allegany v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Port Allegany

Hotely Port Allegany: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Port Allegany: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Port Allegany, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Port Allegany Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Port Allegany. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Port Allegany

3D mapa Port Allegany v Google Earth

satelitní 3D mapa Port Allegany, Spojené státy americké

3D mapa Port AlleganyGoogle Earth – podívejte se na Port Allegany z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Port Allegany dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Port Allegany shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Port Allegany, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Port Allegany a okolí

Letiště ve městě Port Allegany a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Port Allegany říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Port Allegany (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Port Allegany a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Port Allegany

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Port Allegany: textový odkaz

satelitní mapu Port Allegany: obrázkový odkaz

satelitní mapu Port Allegany

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Port Allegany: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Allegany: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Port Allegany: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wawrzyszow v oblasti Radom I, Mazowieckie, Polsko
  2. Luojiachong v oblasti Lianyuan, Hunan, Čína
  3. Slonso v oblasti Stromstad Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.