3D mapa Plantation Key

Satelitní mapa Plantation Key

název bez diakritiky: Plantation Key
správní zařazení: Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 59' 4" North, 80° 33' 40" West

Plantation Key a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Plantation KeyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Plantation Key. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Plantation Key, administrativně je místo zařazeno do oblasti Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 59' 4" North, 80° 33' 40" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Plantation Key v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Plantation Key

Hotely Plantation Key: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Plantation Key: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Plantation Key, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Plantation Key Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Plantation Key. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Plantation Key

3D mapa Plantation Key v Google Earth

satelitní 3D mapa Plantation Key, Spojené státy americké

3D mapa Plantation KeyGoogle Earth – podívejte se na Plantation Key z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Plantation Key dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Plantation Key shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Plantation Key, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Plantation Key a okolí

Letiště ve městě Plantation Key a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Plantation Key říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Plantation Key (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Plantation Key a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Plantation Key

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Plantation Key: textový odkaz

satelitní mapu Plantation Key: obrázkový odkaz

satelitní mapu Plantation Key

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Plantation Key: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Plantation Key: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Plantation Key: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. P'unggong-nodongjagu v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Brence v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko
  3. Las Barrancas v oblasti Belen, Catamarca, Argentina
  4. Wangjiaxinji v oblasti Sui Xian, Hubei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.