3D mapa Marina

Satelitní mapa Marina

název bez diakritiky: Marina
správní zařazení: Mayaguez Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 12' 7" North, 67° 9' 9" West

Marina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MarinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Marina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Marina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mayaguez Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 12' 7" North, 67° 9' 9" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Marina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Marina

Hotely Marina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Marina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Marina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Marina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Marina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Marina

3D mapa Marina v Google Earth

satelitní 3D mapa Marina, Spojené státy americké

3D mapa MarinaGoogle Earth – podívejte se na Marina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Marina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Marina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Marina, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Marina a okolí

Letiště ve městě Marina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Marina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Marina (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Marina a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Marina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Marina: textový odkaz

satelitní mapu Marina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Marina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Marina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Marina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Marina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Green Acres Mobile Home Community v oblasti Dodge County, Nebraska, Spojené státy americké
  2. Al Ghabshah v oblasti Kordufan, Súdán
  3. Bandrow Kolonia v oblasti Ustrzyki Dolne, Podkarpackie, Polsko
  4. Namkut v oblasti Mu-Se, Shan, Barma
  5. Zhaozhuang v oblasti Guoyang, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.