3D mapa Island of Palms

Satelitní mapa Island of Palms

název bez diakritiky: Island of Palms
správní zařazení: Charleston County, South Carolina, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 32° 47' 24" North, 79° 47' 4" West

Island of Palms a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Island of PalmsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Island of Palms. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Island of Palms, administrativně je místo zařazeno do oblasti Charleston County, South Carolina, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 47' 24" North, 79° 47' 4" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Island of Palms v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Island of Palms

Hotely Island of Palms: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Island of Palms: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Island of Palms, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Island of Palms Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Island of Palms. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Island of Palms

3D mapa Island of Palms v Google Earth

satelitní 3D mapa Island of Palms, Spojené státy americké

3D mapa Island of PalmsGoogle Earth – podívejte se na Island of Palms z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Island of Palms dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Island of Palms shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Island of Palms, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Island of Palms a okolí

Letiště ve městě Island of Palms a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Island of Palms říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Island of Palms (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Island of Palms a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Island of Palms

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Island of Palms: textový odkaz

satelitní mapu Island of Palms: obrázkový odkaz

satelitní mapu Island of Palms

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Island of Palms: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Island of Palms: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Island of Palms: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Peaule v oblasti Vannes, Morbihan, Bretagne, Francie
  2. Dal v oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán
  3. Schnorringen v oblasti Waldshut, Freiburg, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.