3D mapa Pringle

Satelitní mapa Pringle

název bez diakritiky: Pringle
správní zařazení: Custer County, South Dakota, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 43° 36' 31" North, 103° 35' 36" West

Pringle a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PringleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pringle. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pringle, administrativně je místo zařazeno do oblasti Custer County, South Dakota, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 36' 31" North, 103° 35' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pringle v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pringle

Hotely Pringle: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pringle: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pringle, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pringle Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pringle. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pringle

3D mapa Pringle v Google Earth

satelitní 3D mapa Pringle, Spojené státy americké

3D mapa PringleGoogle Earth – podívejte se na Pringle z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pringle dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pringle shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pringle, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Pringle a okolí

Letiště ve městě Pringle a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pringle říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pringle (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pringle a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pringle

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pringle: textový odkaz

satelitní mapu Pringle: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pringle

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pringle: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pringle: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pringle: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Malitlit v oblasti Laguna, Region 4, Filipíny
  2. Ulster Heights v oblasti Ulster County, New York, Spojené státy americké
  3. Las Negritas v oblasti Texistepeque, Santa Ana, Salvador
  4. Khila Mirzali v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  5. Andravorianevo v oblasti Vohimarina (Iharana), Antsiranana, Madagaskar
  6. Maopingli v oblasti Dao Xian, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.