3D mapa Pedigo

Satelitní mapa Pedigo

název bez diakritiky: Pedigo
správní zařazení: Knox County, Tennessee, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 36° 6' 4" North, 83° 59' 36" West

Pedigo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PedigoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pedigo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pedigo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Knox County, Tennessee, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 6' 4" North, 83° 59' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pedigo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pedigo

Hotely Pedigo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pedigo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pedigo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pedigo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pedigo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pedigo

3D mapa Pedigo v Google Earth

satelitní 3D mapa Pedigo, Spojené státy americké

3D mapa PedigoGoogle Earth – podívejte se na Pedigo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pedigo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pedigo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pedigo, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Pedigo a okolí

Letiště ve městě Pedigo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pedigo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pedigo (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pedigo a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pedigo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pedigo: textový odkaz

satelitní mapu Pedigo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pedigo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pedigo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedigo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedigo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zolotaya Niva v oblasti Kochetav, Kazachstán
  2. Amparifandina v oblasti Andilamena, Toamasina, Madagaskar
  3. Zhulinjiao v oblasti Guanyang, Guangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.