3D mapa Plains Assembly

Satelitní mapa Plains Assembly

název bez diakritiky: Plains Assembly
správní zařazení: Floyd County, Texas, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 33° 53' 12" North, 101° 20' 20" West

Plains Assembly a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Plains AssemblyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Plains Assembly. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Plains Assembly, administrativně je místo zařazeno do oblasti Floyd County, Texas, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 53' 12" North, 101° 20' 20" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Plains Assembly v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Plains Assembly

Hotely Plains Assembly: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Plains Assembly: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Plains Assembly, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Plains Assembly Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Plains Assembly. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Plains Assembly

3D mapa Plains Assembly v Google Earth

satelitní 3D mapa Plains Assembly, Spojené státy americké

3D mapa Plains AssemblyGoogle Earth – podívejte se na Plains Assembly z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Plains Assembly dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Plains Assembly shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Plains Assembly, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Plains Assembly a okolí

Letiště ve městě Plains Assembly a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Plains Assembly říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Plains Assembly (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Plains Assembly a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Plains Assembly

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Plains Assembly: textový odkaz

satelitní mapu Plains Assembly: obrázkový odkaz

satelitní mapu Plains Assembly

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Plains Assembly: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Plains Assembly: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Plains Assembly: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tonkouto v oblasti Tambacounda, Senegal
  2. Chiweza v oblasti Chipata, Eastern, Zambie
  3. Viola v oblasti Changara, Tete, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.