3D mapa Frio Heights Colonia

Satelitní mapa Frio Heights Colonia

název bez diakritiky: Frio Heights Colonia
správní zařazení: Frio County, Texas, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 53' 49" North, 99° 6' 32" West

Frio Heights Colonia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Frio Heights ColoniaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Frio Heights Colonia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Frio Heights Colonia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Frio County, Texas, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 53' 49" North, 99° 6' 32" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Frio Heights Colonia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Frio Heights Colonia

Hotely Frio Heights Colonia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Frio Heights Colonia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Frio Heights Colonia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Frio Heights Colonia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Frio Heights Colonia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Frio Heights Colonia

3D mapa Frio Heights Colonia v Google Earth

satelitní 3D mapa Frio Heights Colonia, Spojené státy americké

3D mapa Frio Heights ColoniaGoogle Earth – podívejte se na Frio Heights Colonia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Frio Heights Colonia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Frio Heights Colonia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Frio Heights Colonia, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Frio Heights Colonia a okolí

Letiště ve městě Frio Heights Colonia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Frio Heights Colonia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Frio Heights Colonia (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Frio Heights Colonia a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Frio Heights Colonia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Frio Heights Colonia: textový odkaz

satelitní mapu Frio Heights Colonia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Frio Heights Colonia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Frio Heights Colonia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Frio Heights Colonia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Frio Heights Colonia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sinthe v oblasti Pauk, Magwe, Barma
  2. Stanisic v oblasti Vojvodina, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.