3D mapa Olds

Satelitní mapa Olds

název bez diakritiky: Olds
správní zařazení: Chelan County, Washington, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 47° 27' 49" North, 120° 19' 39" West

Olds a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OldsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Olds. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Olds, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chelan County, Washington, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 27' 49" North, 120° 19' 39" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Olds v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Olds

Hotely Olds: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Olds: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Olds, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Olds Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Olds. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Olds

3D mapa Olds v Google Earth

satelitní 3D mapa Olds, Spojené státy americké

3D mapa OldsGoogle Earth – podívejte se na Olds z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Olds dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Olds shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Olds, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Olds a okolí

Letiště ve městě Olds a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Olds říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Olds (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Olds a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Olds

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Olds: textový odkaz

satelitní mapu Olds: obrázkový odkaz

satelitní mapu Olds

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Olds: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Olds: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Olds: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mitchell v oblasti Grant County, Washington, Spojené státy americké
  2. Bagnolo v oblasti Verona, Veneto, Itálie
  3. New Columbus v oblasti Carbon County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  4. Kampong Layang Layang Kanan v oblasti Perak, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.