3D mapa Image

Satelitní mapa Image

název bez diakritiky: Image
správní zařazení: Clark County, Washington, Spojené státy americké, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 45° 36' 33" North, 122° 34' 51" West

Image a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ImageVítejte na stránce věnované satelitní mapě Image. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Image, administrativně je místo zařazeno do oblasti Clark County, Washington, Spojené státy americké, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 36' 33" North, 122° 34' 51" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Image v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Image

Hotely Image: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Image: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Image, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Image Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Image. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Image

3D mapa Image v Google Earth

satelitní 3D mapa Image, Spojené státy americké

3D mapa ImageGoogle Earth – podívejte se na Image z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Image dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Image shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Image, Spojené státy americké v Google Earth »

Letiště Image a okolí

Letiště ve městě Image a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Image říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Image (Spojené státy americké)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Image a celou oblast Spojené státy americké. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Image

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Image: textový odkaz

satelitní mapu Image: obrázkový odkaz

satelitní mapu Image

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Image: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Image: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Image: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bonyeri v oblasti Jomoro, Western, Ghana
  2. Wangan v oblasti Davao Del Sur, Region 11, Filipíny
  3. Rabbit Ridge v oblasti Hopkins County, Kentucky, Spojené státy americké
  4. Ja`farabad-e Pa'in v oblasti Fars, Írán
  5. Dubravy v oblasti Detva, Banska Bystrica, Slovensko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.