3D mapa Kotor

Satelitní mapa Kotor

název bez diakritiky: Kotor
správní zařazení: Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 25' 33" North, 18° 46' 19" East

Kotor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KotorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kotor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kotor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 25' 33" North, 18° 46' 19" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kotor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kotor

Hotely Kotor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kotor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kotor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kotor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kotor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kotor

3D mapa Kotor v Google Earth

satelitní 3D mapa Kotor, Srbsko a Černá Hora

3D mapa KotorGoogle Earth – podívejte se na Kotor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kotor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kotor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kotor, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Kotor a okolí

Letiště ve městě Kotor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kotor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kotor (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kotor a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kotor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kotor: textový odkaz

satelitní mapu Kotor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kotor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kotor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kotor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kotor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Podstranje v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Furqat v oblasti Khatlon, Tádžikistán
  3. Dukici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  4. Las Juntas de Vendavales v oblasti Sancti Spiritus, Kuba
  5. Deh Kohneh-ye Sarkuni v oblasti Kohgiluyeh Boyer Ahmad, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.