3D mapa Ilijak

Satelitní mapa Ilijak

název bez diakritiky: Ilijak
správní zařazení: Srbija, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 53' 44" North, 20° 31' 39" East

Ilijak a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IlijakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ilijak. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ilijak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 53' 44" North, 20° 31' 39" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ilijak v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ilijak

Hotely Ilijak: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ilijak: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ilijak, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ilijak Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ilijak. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ilijak

3D mapa Ilijak v Google Earth

satelitní 3D mapa Ilijak, Srbsko a Černá Hora

3D mapa IlijakGoogle Earth – podívejte se na Ilijak z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ilijak dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ilijak shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ilijak, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Ilijak a okolí

Letiště ve městě Ilijak a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ilijak říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ilijak (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ilijak a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ilijak

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ilijak: textový odkaz

satelitní mapu Ilijak: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ilijak

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ilijak: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilijak: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilijak: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Novy Svet v oblasti Prachatice, Jihočeský kraj, Česká republika
  2. Mollere v oblasti Cuneo, Piemonte, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.