3D mapa Mali Zvornik

Satelitní mapa Mali Zvornik

název bez diakritiky: Mali Zvornik
správní zařazení: Srbija, Srbsko a Černá Hora, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 23' 43" North, 19° 6' 57" East

Mali Zvornik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mali ZvornikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mali Zvornik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mali Zvornik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 23' 43" North, 19° 6' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mali Zvornik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mali Zvornik

Hotely Mali Zvornik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mali Zvornik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mali Zvornik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mali Zvornik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mali Zvornik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mali Zvornik

3D mapa Mali Zvornik v Google Earth

satelitní 3D mapa Mali Zvornik, Srbsko a Černá Hora

3D mapa Mali ZvornikGoogle Earth – podívejte se na Mali Zvornik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mali Zvornik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mali Zvornik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mali Zvornik, Srbsko a Černá Hora v Google Earth »

Letiště Mali Zvornik a okolí

Letiště ve městě Mali Zvornik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mali Zvornik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mali Zvornik (Srbsko a Černá Hora)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mali Zvornik a celou oblast Srbsko a Černá Hora. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mali Zvornik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mali Zvornik: textový odkaz

satelitní mapu Mali Zvornik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mali Zvornik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mali Zvornik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mali Zvornik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mali Zvornik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chissambo v oblasti Chifunde, Tete, Mozambik
  2. Drytown v oblasti Cumberland County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  3. Asagi Surra v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  4. Al Manqam v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.