3D mapa Kahawandala

Satelitní mapa Kahawandala

název bez diakritiky: Kahawandala
správní zařazení: Central, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 14' 0" North, 80° 31' 0" East

Kahawandala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KahawandalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kahawandala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kahawandala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 14' 0" North, 80° 31' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kahawandala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kahawandala

Hotely Kahawandala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kahawandala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kahawandala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kahawandala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kahawandala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kahawandala

3D mapa Kahawandala v Google Earth

satelitní 3D mapa Kahawandala, Srí Lanka

3D mapa KahawandalaGoogle Earth – podívejte se na Kahawandala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kahawandala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kahawandala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kahawandala, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Kahawandala a okolí

Letiště ve městě Kahawandala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kahawandala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kahawandala (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kahawandala a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kahawandala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kahawandala: textový odkaz

satelitní mapu Kahawandala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kahawandala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kahawandala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kahawandala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kahawandala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Coelho v oblasti Gentio do Ouro, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.