3D mapa Maha Pattapola

Satelitní mapa Maha Pattapola

název bez diakritiky: Maha Pattapola
správní zařazení: Central, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 20' 0" North, 80° 29' 0" East

Maha Pattapola a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Maha PattapolaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maha Pattapola. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maha Pattapola, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 20' 0" North, 80° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maha Pattapola v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maha Pattapola

Hotely Maha Pattapola: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maha Pattapola: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maha Pattapola, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maha Pattapola Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maha Pattapola. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maha Pattapola

3D mapa Maha Pattapola v Google Earth

satelitní 3D mapa Maha Pattapola, Srí Lanka

3D mapa Maha PattapolaGoogle Earth – podívejte se na Maha Pattapola z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maha Pattapola dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maha Pattapola shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maha Pattapola, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Maha Pattapola a okolí

Letiště ve městě Maha Pattapola a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maha Pattapola říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maha Pattapola (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maha Pattapola a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maha Pattapola

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maha Pattapola: textový odkaz

satelitní mapu Maha Pattapola: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maha Pattapola

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maha Pattapola: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maha Pattapola: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maha Pattapola: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ollieres v oblasti Yssingeaux, Haute-Loire, Auvergne, Francie
  2. Ambodifano v oblasti Ambatondrazaka, Toamasina, Madagaskar
  3. Bab-e Chenzuiyeh v oblasti Kerman, Írán
  4. Khaigiran v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.