3D mapa Mahasengama

Satelitní mapa Mahasengama

název bez diakritiky: Mahasengama
správní zařazení: Central, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 58' 0" North, 80° 47' 0" East

Mahasengama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MahasengamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mahasengama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mahasengama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 58' 0" North, 80° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mahasengama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mahasengama

Hotely Mahasengama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mahasengama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mahasengama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mahasengama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mahasengama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mahasengama

3D mapa Mahasengama v Google Earth

satelitní 3D mapa Mahasengama, Srí Lanka

3D mapa MahasengamaGoogle Earth – podívejte se na Mahasengama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mahasengama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mahasengama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mahasengama, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Mahasengama a okolí

Letiště ve městě Mahasengama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mahasengama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mahasengama (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mahasengama a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mahasengama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mahasengama: textový odkaz

satelitní mapu Mahasengama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mahasengama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mahasengama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahasengama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahasengama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lockelsbo v oblasti Uppsala Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  2. Ichahdad v oblasti Taroudant, Sud, Maroko
  3. Harqalah v oblasti Ar Raqqah, Sýrie
  4. Undenebotten v oblasti Laxa Kommun, Orebro Lan, Švédsko
  5. Bozica Mala v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.