3D mapa Polwattekanda

Satelitní mapa Polwattekanda

název bez diakritiky: Polwattekanda
správní zařazení: Central, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 32' 0" North, 80° 42' 0" East

Polwattekanda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PolwattekandaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Polwattekanda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Polwattekanda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Central, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 32' 0" North, 80° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Polwattekanda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Polwattekanda

Hotely Polwattekanda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Polwattekanda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Polwattekanda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Polwattekanda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Polwattekanda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Polwattekanda

3D mapa Polwattekanda v Google Earth

satelitní 3D mapa Polwattekanda, Srí Lanka

3D mapa PolwattekandaGoogle Earth – podívejte se na Polwattekanda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Polwattekanda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Polwattekanda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Polwattekanda, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Polwattekanda a okolí

Letiště ve městě Polwattekanda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Polwattekanda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Polwattekanda (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Polwattekanda a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Polwattekanda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Polwattekanda: textový odkaz

satelitní mapu Polwattekanda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Polwattekanda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Polwattekanda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Polwattekanda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Polwattekanda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bialobrzegi v oblasti Tomaszow Mazowiecki, Lodzkie, Polsko
  2. Sumner v oblasti Meigs County, Ohio, Spojené státy americké
  3. West Runton v oblasti Norfolk County, East Anglia, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.