3D mapa Imbulana

Satelitní mapa Imbulana

název bez diakritiky: Imbulana
správní zařazení: North Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 24' 0" North, 80° 17' 0" East

Imbulana a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ImbulanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Imbulana. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Imbulana, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 24' 0" North, 80° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Imbulana v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Imbulana

Hotely Imbulana: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Imbulana: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Imbulana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Imbulana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Imbulana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Imbulana

3D mapa Imbulana v Google Earth

satelitní 3D mapa Imbulana, Srí Lanka

3D mapa ImbulanaGoogle Earth – podívejte se na Imbulana z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Imbulana dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Imbulana shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Imbulana, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Imbulana a okolí

Letiště ve městě Imbulana a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Imbulana říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Imbulana (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Imbulana a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Imbulana

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Imbulana: textový odkaz

satelitní mapu Imbulana: obrázkový odkaz

satelitní mapu Imbulana

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Imbulana: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Imbulana: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Imbulana: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. McConnellsville v oblasti Oneida County, New York, Spojené státy americké
  2. Baratliska Maala v oblasti Kriva Palanka, Kriva Palenka, Makedonie
  3. Hajuk v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  4. Daidehoue v oblasti Haho, Plateaux, Togo
  5. Eitting v oblasti Rottal-Inn, Niederbayern, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.