3D mapa Uduwa

Satelitní mapa Uduwa

název bez diakritiky: Uduwa
správní zařazení: Sabaragamuwa, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 7' 0" North, 80° 23' 0" East

Uduwa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UduwaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Uduwa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Uduwa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 7' 0" North, 80° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Uduwa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Uduwa

Hotely Uduwa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Uduwa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Uduwa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Uduwa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Uduwa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Uduwa

3D mapa Uduwa v Google Earth

satelitní 3D mapa Uduwa, Srí Lanka

3D mapa UduwaGoogle Earth – podívejte se na Uduwa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Uduwa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Uduwa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Uduwa, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Uduwa a okolí

Letiště ve městě Uduwa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Uduwa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Uduwa (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Uduwa a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Uduwa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Uduwa: textový odkaz

satelitní mapu Uduwa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Uduwa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Uduwa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Uduwa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Uduwa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Derai v oblasti Swat, N.W.F.P., Pákistán
  2. Kwimbe v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Lenox v oblasti Taylor County, Iowa, Spojené státy americké
  4. Mene v oblasti Tabou, Tabou, Pobřeží slonoviny
  5. Pavlinovici v oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.