3D mapa Maha Hunupitiya

Satelitní mapa Maha Hunupitiya

název bez diakritiky: Maha Hunupitiya
správní zařazení: Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 7° 13' 0" North, 79° 51' 0" East

Maha Hunupitiya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Maha HunupitiyaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maha Hunupitiya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maha Hunupitiya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 13' 0" North, 79° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maha Hunupitiya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maha Hunupitiya

Hotely Maha Hunupitiya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maha Hunupitiya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maha Hunupitiya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maha Hunupitiya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maha Hunupitiya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maha Hunupitiya

3D mapa Maha Hunupitiya v Google Earth

satelitní 3D mapa Maha Hunupitiya, Srí Lanka

3D mapa Maha HunupitiyaGoogle Earth – podívejte se na Maha Hunupitiya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maha Hunupitiya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maha Hunupitiya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maha Hunupitiya, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Maha Hunupitiya a okolí

Letiště ve městě Maha Hunupitiya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maha Hunupitiya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maha Hunupitiya (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maha Hunupitiya a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maha Hunupitiya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maha Hunupitiya: textový odkaz

satelitní mapu Maha Hunupitiya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maha Hunupitiya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maha Hunupitiya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maha Hunupitiya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maha Hunupitiya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dodosua v oblasti Jaman, Brong Ahafo, Ghana
  2. Molco v oblasti Cauquenes, Cauquenes, Chile
  3. Bacon Flat v oblasti Adams County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Mounare v oblasti Koulikoro, Mali
  5. Marigny-le-Petit v oblasti Epernay, Marne, Champagne-Ardenne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.