3D mapa Welikumbura

Satelitní mapa Welikumbura

název bez diakritiky: Welikumbura
správní zařazení: Western, Srí Lanka, Asie
zeměpisná poloha: 6° 30' 0" North, 80° 4' 0" East

Welikumbura a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WelikumburaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Welikumbura. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Welikumbura, administrativně je místo zařazeno do oblasti Western, Srí Lanka, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 30' 0" North, 80° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Welikumbura v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Welikumbura

Hotely Welikumbura: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Welikumbura: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Welikumbura, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Welikumbura Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Welikumbura. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Welikumbura

3D mapa Welikumbura v Google Earth

satelitní 3D mapa Welikumbura, Srí Lanka

3D mapa WelikumburaGoogle Earth – podívejte se na Welikumbura z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Welikumbura dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Welikumbura shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Welikumbura, Srí Lanka v Google Earth »

Letiště Welikumbura a okolí

Letiště ve městě Welikumbura a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Welikumbura říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Welikumbura (Srí Lanka)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Welikumbura a celou oblast Srí Lanka. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Welikumbura

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Welikumbura: textový odkaz

satelitní mapu Welikumbura: obrázkový odkaz

satelitní mapu Welikumbura

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Welikumbura: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Welikumbura: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Welikumbura: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Amarilla v oblasti Las Mercedes, Guarico, Venezuela
  2. Buhaiesti v oblasti Vaslui, Rumunsko
  3. Vasterede v oblasti Ragunda Kommun, Jamtlands Lan, Švédsko
  4. Clarkville v oblasti Lower Tugela (O, KwazuluNatal, Jižní Afrika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.