3D mapa Dédé Mokouba

Satelitní mapa Dédé Mokouba

název bez diakritiky: Dede Mokouba
správní zařazení: Gamboula, Mambere-Kadei, Středoafrická republika, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 56' 0" North, 15° 15' 0" East

Dédé Mokouba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dede MokoubaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dédé Mokouba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dede Mokouba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gamboula, Mambere-Kadei, Středoafrická republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 56' 0" North, 15° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dédé Mokouba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dédé Mokouba

Hotely Dédé Mokouba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dédé Mokouba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dédé Mokouba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dédé Mokouba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dédé Mokouba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dédé Mokouba

3D mapa Dédé Mokouba v Google Earth

satelitní 3D mapa Dédé Mokouba, Středoafrická republika

3D mapa Dédé MokoubaGoogle Earth – podívejte se na Dédé Mokouba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dédé Mokouba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dédé Mokouba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dédé Mokouba, Středoafrická republika v Google Earth »

Letiště Dédé Mokouba a okolí

Letiště ve městě Dédé Mokouba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dédé Mokouba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dédé Mokouba (Středoafrická republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dédé Mokouba a celou oblast Středoafrická republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dédé Mokouba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dédé Mokouba: textový odkaz

satelitní mapu Dédé Mokouba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dédé Mokouba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dédé Mokouba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dédé Mokouba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dédé Mokouba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mayinla v oblasti Mergui, Tenasserim, Barma
  2. Guigubille v oblasti Dist. Juchitan, Oaxaca, Mexiko
  3. Vokzal'nyy v oblasti Ekaterinburg gorsovet, Sverdlovskaya Oblast, Rusko
  4. Las Petacas v oblasti San Martin, Santa Fe, Argentina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.