3D mapa Khartoum

Satelitní mapa Khartoum

název bez diakritiky: Khartoum
správní zařazení: Khartoum, Súdán, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 35' 17" North, 32° 32' 3" East

Khartoum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhartoumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khartoum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khartoum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Khartoum, Súdán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 35' 17" North, 32° 32' 3" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khartoum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khartoum

Hotely Khartoum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khartoum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khartoum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khartoum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khartoum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khartoum

3D mapa Khartoum v Google Earth

satelitní 3D mapa Khartoum, Súdán

3D mapa KhartoumGoogle Earth – podívejte se na Khartoum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khartoum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khartoum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khartoum, Súdán v Google Earth »

Letiště Khartoum a okolí

Letiště ve městě Khartoum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khartoum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khartoum (Súdán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khartoum a celou oblast Súdán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khartoum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khartoum: textový odkaz

satelitní mapu Khartoum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khartoum

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khartoum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khartoum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khartoum: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Shuk v oblasti Gilan, Írán
  2. Hefubao v oblasti Shaoyang, Hunan, Čína
  3. Karamay v oblasti Kustanay, Kazachstán
  4. West Hima v oblasti Hardin County, Tennessee, Spojené státy americké
  5. Kaseka v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  6. Zhatou v oblasti Yangshou, Guangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.