3D mapa Al Kiwēk

Satelitní mapa Al Kiwēk

název bez diakritiky: Al Kiwek
správní zařazení: Kordufan, Súdán, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 18' 4" North, 29° 39' 35" East

Al Kiwēk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al KiwekVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Kiwēk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Kiwek, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordufan, Súdán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 18' 4" North, 29° 39' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Kiwēk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Kiwēk

Hotely Al Kiwēk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Kiwēk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Kiwēk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Kiwēk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Kiwēk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Kiwēk

3D mapa Al Kiwēk v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Kiwēk, Súdán

3D mapa Al KiwēkGoogle Earth – podívejte se na Al Kiwēk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Kiwēk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Kiwēk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Kiwēk, Súdán v Google Earth »

Letiště Al Kiwēk a okolí

Letiště ve městě Al Kiwēk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Kiwēk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Kiwēk (Súdán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Kiwēk a celou oblast Súdán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Kiwēk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Kiwēk: textový odkaz

satelitní mapu Al Kiwēk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Kiwēk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Kiwēk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Kiwēk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Kiwēk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ambelakion v oblasti Rethimni, Kriti, Řecko
  2. Gaytaninovo v oblasti Blagoevgard, Bulharsko
  3. Tip Top v oblasti Allegany County, New York, Spojené státy americké
  4. Sufawa v oblasti Rafi, Niger, Nigérie
  5. Nymburk v oblasti Nymburk, Středočeský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.