3D mapa Soufrière

Satelitní mapa Soufrière

název bez diakritiky: Soufriere
správní zařazení: Svatá Lucie, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 51' 0" North, 61° 3' 0" West

Soufrière a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SoufriereVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soufrière. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soufriere, administrativně je místo zařazeno do oblasti Svatá Lucie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 51' 0" North, 61° 3' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soufrière v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soufrière

Hotely Soufrière: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soufrière: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soufrière, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soufrière Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soufrière. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Soufrière

3D mapa Soufrière v Google Earth

satelitní 3D mapa Soufrière, Svatá Lucie

3D mapa SoufrièreGoogle Earth – podívejte se na Soufrière z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soufrière dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soufrière shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soufrière, Svatá Lucie v Google Earth »

Letiště Soufrière a okolí

Letiště ve městě Soufrière a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soufrière říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soufrière (Svatá Lucie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soufrière a celou oblast Svatá Lucie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soufrière

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soufrière: textový odkaz

satelitní mapu Soufrière: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soufrière

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soufrière: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soufrière: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soufrière: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kaliapara v oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Xinxing v oblasti Dinghai, Zhejiang, Čína
  3. Schimbergbad v oblasti Luzern, Zentralschweiz, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.