3D mapa Chêne-Bougeries

Satelitní mapa Chêne-Bougeries

název bez diakritiky: Chene-Bougeries
správní zařazení: Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 12' 0" North, 6° 10' 0" East

Chêne-Bougeries a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chene-BougeriesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chêne-Bougeries. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chene-Bougeries, administrativně je místo zařazeno do oblasti Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 12' 0" North, 6° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chêne-Bougeries v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chêne-Bougeries

Hotely Chêne-Bougeries: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chêne-Bougeries: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chêne-Bougeries, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chêne-Bougeries Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chêne-Bougeries. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chêne-Bougeries

3D mapa Chêne-Bougeries v Google Earth

satelitní 3D mapa Chêne-Bougeries, Švýcarsko

3D mapa Chêne-BougeriesGoogle Earth – podívejte se na Chêne-Bougeries z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chêne-Bougeries dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chêne-Bougeries shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chêne-Bougeries, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Chêne-Bougeries a okolí

Letiště ve městě Chêne-Bougeries a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chêne-Bougeries říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chêne-Bougeries (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chêne-Bougeries a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chêne-Bougeries

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chêne-Bougeries: textový odkaz

satelitní mapu Chêne-Bougeries: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chêne-Bougeries

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chêne-Bougeries: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chêne-Bougeries: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chêne-Bougeries: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dre Wune v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  2. Damiao v oblasti Jingyuan, Gansu, Čína
  3. Sakla v oblasti Valjala, Saare, Estonsko
  4. Osiek v oblasti Brodnica, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  5. Sacquitzimaaj v oblasti San Pedro Carcha, Alta Verapaz, Guatemala
  6. Josilovina v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.