3D mapa Les Pâquis

Satelitní mapa Les Pâquis

název bez diakritiky: Les Paquis
správní zařazení: Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 12' 0" North, 6° 10' 0" East

Les Pâquis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Les PaquisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Les Pâquis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Les Paquis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 12' 0" North, 6° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Les Pâquis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Les Pâquis

Hotely Les Pâquis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Les Pâquis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Les Pâquis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Les Pâquis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Les Pâquis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Les Pâquis

3D mapa Les Pâquis v Google Earth

satelitní 3D mapa Les Pâquis, Švýcarsko

3D mapa Les PâquisGoogle Earth – podívejte se na Les Pâquis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Les Pâquis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Les Pâquis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Les Pâquis, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Les Pâquis a okolí

Letiště ve městě Les Pâquis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Les Pâquis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Les Pâquis (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Les Pâquis a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Les Pâquis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Les Pâquis: textový odkaz

satelitní mapu Les Pâquis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Les Pâquis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Les Pâquis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Les Pâquis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Les Pâquis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Silver Springs v oblasti Wyoming County, New York, Spojené státy americké
  2. Galoya v oblasti North Central, Srí Lanka
  3. Xiaodian v oblasti Fangcheng, Henan, Čína
  4. Coreys Crossroads v oblasti Martin County, North Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.