3D mapa Vernier

Satelitní mapa Vernier

název bez diakritiky: Vernier
správní zařazení: Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 13' 0" North, 6° 5' 0" East

Vernier a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VernierVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vernier. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vernier, administrativně je místo zařazeno do oblasti Geneve, Genferseeregion, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 13' 0" North, 6° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vernier v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vernier

Hotely Vernier: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vernier: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vernier, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vernier Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vernier. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vernier

3D mapa Vernier v Google Earth

satelitní 3D mapa Vernier, Švýcarsko

3D mapa VernierGoogle Earth – podívejte se na Vernier z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vernier dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vernier shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vernier, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Vernier a okolí

Letiště ve městě Vernier a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vernier říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vernier (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vernier a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vernier

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vernier: textový odkaz

satelitní mapu Vernier: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vernier

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vernier: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vernier: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vernier: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hatim as Sayhudi v oblasti Misan, Irák
  2. Harcus v oblasti Division No. 17, Manitoba, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.