3D mapa Saint Moritz

Satelitní mapa Saint Moritz

název bez diakritiky: Saint Moritz
správní zařazení: Graubunden, Ostschweiz, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 30' 0" North, 9° 50' 0" East

Saint Moritz a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Saint MoritzVítejte na stránce věnované satelitní mapě Saint Moritz. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Saint Moritz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Graubunden, Ostschweiz, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 30' 0" North, 9° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Saint Moritz v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Saint Moritz

Hotely Saint Moritz: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Saint Moritz: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saint Moritz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Saint Moritz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saint Moritz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Saint Moritz

3D mapa Saint Moritz v Google Earth

satelitní 3D mapa Saint Moritz, Švýcarsko

3D mapa Saint MoritzGoogle Earth – podívejte se na Saint Moritz z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Saint Moritz dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Saint Moritz shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Saint Moritz, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Saint Moritz a okolí

Letiště ve městě Saint Moritz a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Saint Moritz říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Saint Moritz (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Saint Moritz a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Saint Moritz

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Saint Moritz: textový odkaz

satelitní mapu Saint Moritz: obrázkový odkaz

satelitní mapu Saint Moritz

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Saint Moritz: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Saint Moritz: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Saint Moritz: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Laozhuang v oblasti Guangzhou Shiqu, Guangdong, Čína
  2. Gameleira v oblasti Aracatu, Bahia, Brazílie
  3. Beaufont Hills v oblasti Richmond City, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.