3D mapa Roschach

Satelitní mapa Roschach

název bez diakritiky: Roschach
správní zařazení: Sankt Gallen, Ostschweiz, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 28' 0" North, 9° 30' 0" East

Roschach a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RoschachVítejte na stránce věnované satelitní mapě Roschach. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Roschach, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sankt Gallen, Ostschweiz, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 28' 0" North, 9° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Roschach v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Roschach

Hotely Roschach: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Roschach: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Roschach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Roschach Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Roschach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Roschach

3D mapa Roschach v Google Earth

satelitní 3D mapa Roschach, Švýcarsko

3D mapa RoschachGoogle Earth – podívejte se na Roschach z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Roschach dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Roschach shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Roschach, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Roschach a okolí

Letiště ve městě Roschach a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Roschach říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Roschach (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Roschach a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Roschach

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Roschach: textový odkaz

satelitní mapu Roschach: obrázkový odkaz

satelitní mapu Roschach

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Roschach: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Roschach: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Roschach: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Cordero v oblasti Valle de Zaragoza, Chihuahua, Mexiko
  2. Wanya'a v oblasti North West Shewa, Oromiya, Etiopie
  3. Grand Bala v oblasti Grand-Santi, Saint, Francouzská Guiana
  4. Webers Ridge v oblasti Carroll County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.