3D mapa Salmsach

Satelitní mapa Salmsach

název bez diakritiky: Salmsach
správní zařazení: Thurgau, Ostschweiz, Švýcarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 33' 0" North, 9° 22' 0" East

Salmsach a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SalmsachVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salmsach. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salmsach, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thurgau, Ostschweiz, Švýcarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 33' 0" North, 9° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salmsach v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salmsach

Hotely Salmsach: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salmsach: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salmsach, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salmsach Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salmsach. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salmsach

3D mapa Salmsach v Google Earth

satelitní 3D mapa Salmsach, Švýcarsko

3D mapa SalmsachGoogle Earth – podívejte se na Salmsach z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salmsach dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salmsach shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salmsach, Švýcarsko v Google Earth »

Letiště Salmsach a okolí

Letiště ve městě Salmsach a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salmsach říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salmsach (Švýcarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salmsach a celou oblast Švýcarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salmsach

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salmsach: textový odkaz

satelitní mapu Salmsach: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salmsach

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salmsach: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salmsach: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salmsach: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yen Loc v oblasti Yen Son, Tuyen Quang, Vietnam
  2. Csucsdulok v oblasti Bekes, Maďarsko
  3. Goznoshur v oblasti Kiznerskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  4. Vabriku v oblasti Tori, Parnu, Estonsko
  5. Sahib Khan v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.