3D mapa Ḩaram

Satelitní mapa Ḩaram

název bez diakritiky: Haram
správní zařazení: As Suwayda, Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 33° 5' 50" North, 36° 31' 0" East

Ḩaram a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HaramVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩaram. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Haram, administrativně je místo zařazeno do oblasti As Suwayda, Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 5' 50" North, 36° 31' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩaram v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩaram

Hotely Ḩaram: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩaram: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩaram, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩaram Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩaram. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩaram

3D mapa Ḩaram v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩaram, Sýrie

3D mapa ḨaramGoogle Earth – podívejte se na Ḩaram z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩaram dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩaram shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩaram, Sýrie v Google Earth »

Letiště Ḩaram a okolí

Letiště ve městě Ḩaram a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩaram říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩaram (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩaram a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩaram

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩaram: textový odkaz

satelitní mapu Ḩaram: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩaram

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩaram: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩaram: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩaram: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Napulo v oblasti Mecuburi, Nampula, Mozambik
  2. Douar Zaimia v oblasti Mostaghanem, Alžírsko
  3. La Sauvagere v oblasti Kairouwan, Region 4, Tunisko
  4. Ap Binh Tho (1) v oblasti Chau Thanh, An Giang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.