3D mapa Khirbat at Tamr

Satelitní mapa Khirbat at Tamr

název bez diakritiky: Khirbat at Tamr
správní zařazení: Hasaka (Al Haksa), Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 36° 8' 20" North, 40° 39' 40" East

Khirbat at Tamr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khirbat at TamrVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khirbat at Tamr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khirbat at Tamr, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 8' 20" North, 40° 39' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khirbat at Tamr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khirbat at Tamr

Hotely Khirbat at Tamr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khirbat at Tamr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khirbat at Tamr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khirbat at Tamr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khirbat at Tamr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khirbat at Tamr

3D mapa Khirbat at Tamr v Google Earth

satelitní 3D mapa Khirbat at Tamr, Sýrie

3D mapa Khirbat at TamrGoogle Earth – podívejte se na Khirbat at Tamr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khirbat at Tamr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khirbat at Tamr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khirbat at Tamr, Sýrie v Google Earth »

Letiště Khirbat at Tamr a okolí

Letiště ve městě Khirbat at Tamr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khirbat at Tamr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khirbat at Tamr (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khirbat at Tamr a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khirbat at Tamr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khirbat at Tamr: textový odkaz

satelitní mapu Khirbat at Tamr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khirbat at Tamr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khirbat at Tamr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khirbat at Tamr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khirbat at Tamr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Garin Toudou v oblasti Mirriah, Zinder, Niger
  2. Sincha Bala v oblasti Gabu, Gabu, Guinea-Bissau
  3. Madahapola v oblasti North Western, Srí Lanka
  4. Kashenyi v oblasti Rujumbura, Rukungiri, Uganda
  5. Ban Pa Kluai v oblasti Lop Buri, Central, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.