3D mapa Ad Dānā

Satelitní mapa Ad Dānā

název bez diakritiky: Ad Dana
správní zařazení: Idlib, Sýrie, Asie
zeměpisná poloha: 35° 42' 0" North, 36° 41' 0" East

Ad Dānā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ad DanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ad Dānā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ad Dana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Idlib, Sýrie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 42' 0" North, 36° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ad Dānā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ad Dānā

Hotely Ad Dānā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ad Dānā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ad Dānā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ad Dānā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ad Dānā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ad Dānā

3D mapa Ad Dānā v Google Earth

satelitní 3D mapa Ad Dānā, Sýrie

3D mapa Ad DānāGoogle Earth – podívejte se na Ad Dānā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ad Dānā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ad Dānā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ad Dānā, Sýrie v Google Earth »

Letiště Ad Dānā a okolí

Letiště ve městě Ad Dānā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ad Dānā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ad Dānā (Sýrie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ad Dānā a celou oblast Sýrie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ad Dānā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ad Dānā: textový odkaz

satelitní mapu Ad Dānā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ad Dānā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ad Dānā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Dānā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ad Dānā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ampatrambe v oblasti Manakara Sud, Fianarantsoa, Madagaskar
  2. Ambud v oblasti Satu Mare, Rumunsko
  3. Ouakouman v oblasti Gueckedou, Nzerekore, Guinea
  4. Ndima v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.