3D mapa Keko Juu

Satelitní mapa Keko Juu

název bez diakritiky: Keko Juu
správní zařazení: Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 50' 0" South, 39° 16' 0" East

Keko Juu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Keko JuuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Keko Juu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Keko Juu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 50' 0" South, 39° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Keko Juu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Keko Juu

Hotely Keko Juu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Keko Juu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Keko Juu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Keko Juu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Keko Juu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Keko Juu

3D mapa Keko Juu v Google Earth

satelitní 3D mapa Keko Juu, Tanzanie

3D mapa Keko JuuGoogle Earth – podívejte se na Keko Juu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Keko Juu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Keko Juu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Keko Juu, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Keko Juu a okolí

Letiště ve městě Keko Juu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Keko Juu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Keko Juu (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Keko Juu a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Keko Juu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Keko Juu: textový odkaz

satelitní mapu Keko Juu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Keko Juu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Keko Juu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Keko Juu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Keko Juu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Joyita v oblasti Janos, Chihuahua, Mexiko
  2. Labruyere v oblasti Clermont, Oise, Picardie, Francie
  3. Washington v oblasti Hempstead County, Arkansas, Spojené státy americké
  4. Nansemond v oblasti Suffolk City, Virginia, Spojené státy americké
  5. Picada Hartz v oblasti Sapiranga, Rio Grande do Sul, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.