3D mapa Kigamboni

Satelitní mapa Kigamboni

název bez diakritiky: Kigamboni
správní zařazení: Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 49' 0" South, 39° 19' 0" East

Kigamboni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KigamboniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kigamboni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kigamboni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 49' 0" South, 39° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kigamboni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kigamboni

Hotely Kigamboni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kigamboni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kigamboni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kigamboni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kigamboni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kigamboni

3D mapa Kigamboni v Google Earth

satelitní 3D mapa Kigamboni, Tanzanie

3D mapa KigamboniGoogle Earth – podívejte se na Kigamboni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kigamboni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kigamboni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kigamboni, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Kigamboni a okolí

Letiště ve městě Kigamboni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kigamboni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kigamboni (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kigamboni a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kigamboni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kigamboni: textový odkaz

satelitní mapu Kigamboni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kigamboni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kigamboni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kigamboni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kigamboni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Nance v oblasti La Mesa, Veraguas, Panama
  2. Pakki Garhi v oblasti Gujarat, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.