3D mapa Oyster Bay

Satelitní mapa Oyster Bay

název bez diakritiky: Oyster Bay
správní zařazení: Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, Afrika
zeměpisná poloha: 6° 47' 0" South, 39° 17' 0" East

Oyster Bay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Oyster BayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oyster Bay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oyster Bay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dar-Es-Salaam, Dar-Es-Salaam, Tanzanie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 47' 0" South, 39° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oyster Bay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oyster Bay

Hotely Oyster Bay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oyster Bay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oyster Bay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oyster Bay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oyster Bay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oyster Bay

3D mapa Oyster Bay v Google Earth

satelitní 3D mapa Oyster Bay, Tanzanie

3D mapa Oyster BayGoogle Earth – podívejte se na Oyster Bay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oyster Bay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oyster Bay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oyster Bay, Tanzanie v Google Earth »

Letiště Oyster Bay a okolí

Letiště ve městě Oyster Bay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oyster Bay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oyster Bay (Tanzanie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oyster Bay a celou oblast Tanzanie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oyster Bay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oyster Bay: textový odkaz

satelitní mapu Oyster Bay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oyster Bay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oyster Bay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oyster Bay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oyster Bay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Brzyczyna Dolna v oblasti Krakow, Malopolske, Polsko
  2. Guidan Daoudou v oblasti Madaoua, Tahoua, Niger
  3. Khara v oblasti Kobyayskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko
  4. Diam v oblasti Logone-Et-Chari, Extreme-Nord, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.