3D mapa Ban Kathu

Satelitní mapa Ban Kathu

název bez diakritiky: Ban Kathu
správní zařazení: Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 7° 52' 0" North, 98° 16' 0" East

Ban Kathu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban KathuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Kathu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Kathu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 52' 0" North, 98° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Kathu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Kathu

Hotely Ban Kathu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Kathu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Kathu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Kathu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Kathu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Kathu

3D mapa Ban Kathu v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Kathu, Thajsko

3D mapa Ban KathuGoogle Earth – podívejte se na Ban Kathu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Kathu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Kathu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Kathu, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Kathu a okolí

Letiště ve městě Ban Kathu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Kathu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Kathu (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Kathu a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Kathu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Kathu: textový odkaz

satelitní mapu Ban Kathu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Kathu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Kathu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Kathu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Kathu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Haji Ali Bakhsh Laghari v oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán
  2. Rabenstein v oblasti Chemnitz, Sachsen, Sachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.