3D mapa Ban Nakhale

Satelitní mapa Ban Nakhale

název bez diakritiky: Ban Nakhale
správní zařazení: Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 7° 55' 0" North, 98° 16' 0" East

Ban Nakhale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban NakhaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Nakhale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Nakhale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 55' 0" North, 98° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Nakhale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Nakhale

Hotely Ban Nakhale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Nakhale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Nakhale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Nakhale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Nakhale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Nakhale

3D mapa Ban Nakhale v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Nakhale, Thajsko

3D mapa Ban NakhaleGoogle Earth – podívejte se na Ban Nakhale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Nakhale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Nakhale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Nakhale, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Nakhale a okolí

Letiště ve městě Ban Nakhale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Nakhale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Nakhale (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Nakhale a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Nakhale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Nakhale: textový odkaz

satelitní mapu Ban Nakhale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Nakhale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Nakhale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nakhale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nakhale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ikaria v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Al Qattarah v oblasti Lebanon, Libanon
  3. La Esperanza v oblasti Jimenez, Tamaulipas, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.