3D mapa Bang Khun Thian

Satelitní mapa Bang Khun Thian

název bez diakritiky: Bang Khun Thian
správní zařazení: Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 13° 42' 0" North, 100° 28' 0" East

Bang Khun Thian a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bang Khun ThianVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bang Khun Thian. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bang Khun Thian, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 42' 0" North, 100° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bang Khun Thian v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bang Khun Thian

Hotely Bang Khun Thian: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bang Khun Thian: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bang Khun Thian, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bang Khun Thian Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bang Khun Thian. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bang Khun Thian

3D mapa Bang Khun Thian v Google Earth

satelitní 3D mapa Bang Khun Thian, Thajsko

3D mapa Bang Khun ThianGoogle Earth – podívejte se na Bang Khun Thian z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bang Khun Thian dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bang Khun Thian shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bang Khun Thian, Thajsko v Google Earth »

Letiště Bang Khun Thian a okolí

Letiště ve městě Bang Khun Thian a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bang Khun Thian říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bang Khun Thian (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bang Khun Thian a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bang Khun Thian

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bang Khun Thian: textový odkaz

satelitní mapu Bang Khun Thian: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bang Khun Thian

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bang Khun Thian: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bang Khun Thian: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bang Khun Thian: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Caja v oblasti Heredia, Heredia, Kostarika
  2. Cvilance v oblasti Staro Nagoricane, Kumanovo, Makedonie
  3. Ruvumu v oblasti Bweru, Ruyigi, Burundi
  4. Lal Khan v oblasti Dera Ghazi Khan, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.