3D mapa Khlong San

Satelitní mapa Khlong San

název bez diakritiky: Khlong San
správní zařazení: Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 13° 44' 0" North, 100° 30' 0" East

Khlong San a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khlong SanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khlong San. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khlong San, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krung Mahanakhon (Bangk.), Bangkok, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 44' 0" North, 100° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khlong San v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khlong San

Hotely Khlong San: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khlong San: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khlong San, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khlong San Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khlong San. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khlong San

3D mapa Khlong San v Google Earth

satelitní 3D mapa Khlong San, Thajsko

3D mapa Khlong SanGoogle Earth – podívejte se na Khlong San z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khlong San dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khlong San shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khlong San, Thajsko v Google Earth »

Letiště Khlong San a okolí

Letiště ve městě Khlong San a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khlong San říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khlong San (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khlong San a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khlong San

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khlong San: textový odkaz

satelitní mapu Khlong San: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khlong San

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khlong San: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khlong San: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khlong San: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Budy Stare v oblasti Kutno, Lodzkie, Polsko
  2. Massoly v oblasti Elninskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko
  3. Khum Barong v oblasti Lvea Em, Kandal, Kambodža
  4. Malty v oblasti Barton County, Missouri, Spojené státy americké
  5. Tutki v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.