3D mapa Ban Nong Khon Samo

Satelitní mapa Ban Nong Khon Samo

název bez diakritiky: Ban Nong Khon Samo
správní zařazení: Chon Buri, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 12° 56' 0" North, 100° 55' 0" East

Ban Nong Khon Samo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Nong Khon SamoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Nong Khon Samo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Nong Khon Samo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chon Buri, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 56' 0" North, 100° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Nong Khon Samo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Nong Khon Samo

Hotely Ban Nong Khon Samo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Nong Khon Samo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Nong Khon Samo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Nong Khon Samo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Nong Khon Samo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Nong Khon Samo

3D mapa Ban Nong Khon Samo v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Nong Khon Samo, Thajsko

3D mapa Ban Nong Khon SamoGoogle Earth – podívejte se na Ban Nong Khon Samo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Nong Khon Samo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Nong Khon Samo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Nong Khon Samo, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Nong Khon Samo a okolí

Letiště ve městě Ban Nong Khon Samo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Nong Khon Samo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Nong Khon Samo (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Nong Khon Samo a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Nong Khon Samo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Nong Khon Samo: textový odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khon Samo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khon Samo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Nong Khon Samo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khon Samo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khon Samo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rougnat v oblasti Gueret, Creuse, Limousin, Francie
  2. Yanguznarat v oblasti Yanaulskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.