3D mapa Ban Nong Pru

Satelitní mapa Ban Nong Pru

název bez diakritiky: Ban Nong Pru
správní zařazení: Chon Buri, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 12° 57' 0" North, 100° 56' 0" East

Ban Nong Pru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Nong PruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Nong Pru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Nong Pru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chon Buri, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 57' 0" North, 100° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Nong Pru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Nong Pru

Hotely Ban Nong Pru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Nong Pru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Nong Pru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Nong Pru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Nong Pru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Nong Pru

3D mapa Ban Nong Pru v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Nong Pru, Thajsko

3D mapa Ban Nong PruGoogle Earth – podívejte se na Ban Nong Pru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Nong Pru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Nong Pru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Nong Pru, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Nong Pru a okolí

Letiště ve městě Ban Nong Pru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Nong Pru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Nong Pru (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Nong Pru a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Nong Pru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Nong Pru: textový odkaz

satelitní mapu Ban Nong Pru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Nong Pru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Nong Pru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nong Pru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nong Pru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nambiranji v oblasti Lindi, Lindi, Tanzanie
  2. Suhi v oblasti Leyte, Region 8, Filipíny
  3. Ouled Mannsour v oblasti Msila, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.