3D mapa Ban Nong Khao Nok

Satelitní mapa Ban Nong Khao Nok

název bez diakritiky: Ban Nong Khao Nok
správní zařazení: Phetcha Buri, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 12° 40' 0" North, 99° 54' 0" East

Ban Nong Khao Nok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Nong Khao NokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Nong Khao Nok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Nong Khao Nok, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phetcha Buri, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 40' 0" North, 99° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Nong Khao Nok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Nong Khao Nok

Hotely Ban Nong Khao Nok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Nong Khao Nok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Nong Khao Nok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Nong Khao Nok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Nong Khao Nok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Nong Khao Nok

3D mapa Ban Nong Khao Nok v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Nong Khao Nok, Thajsko

3D mapa Ban Nong Khao NokGoogle Earth – podívejte se na Ban Nong Khao Nok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Nong Khao Nok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Nong Khao Nok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Nong Khao Nok, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Nong Khao Nok a okolí

Letiště ve městě Ban Nong Khao Nok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Nong Khao Nok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Nong Khao Nok (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Nong Khao Nok a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Nong Khao Nok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Nong Khao Nok: textový odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khao Nok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khao Nok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Nong Khao Nok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khao Nok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Nong Khao Nok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zdobnikova v oblasti Fatezhskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko
  2. Az Zubayr v oblasti Al-Basrah, Irák
  3. Loma Vista Colonia v oblasti Starr County, Texas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.