3D mapa Ban Khlong Om

Satelitní mapa Ban Khlong Om

název bez diakritiky: Ban Khlong Om
správní zařazení: Phranakhon Si Ayutthaya, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 23' 0" North, 100° 35' 0" East

Ban Khlong Om a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Khlong OmVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Khlong Om. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Khlong Om, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phranakhon Si Ayutthaya, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 23' 0" North, 100° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Khlong Om v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Khlong Om

Hotely Ban Khlong Om: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Khlong Om: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Khlong Om, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Khlong Om Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Khlong Om. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Khlong Om

3D mapa Ban Khlong Om v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Khlong Om, Thajsko

3D mapa Ban Khlong OmGoogle Earth – podívejte se na Ban Khlong Om z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Khlong Om dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Khlong Om shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Khlong Om, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Khlong Om a okolí

Letiště ve městě Ban Khlong Om a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Khlong Om říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Khlong Om (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Khlong Om a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Khlong Om

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Khlong Om: textový odkaz

satelitní mapu Ban Khlong Om: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Khlong Om

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Khlong Om: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khlong Om: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Khlong Om: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fustici v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  2. Khurpe Allahabad v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  3. Paparotti v oblasti Udine, Friuli-Venezia Giulia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.