3D mapa Phra Nakhon Si Ayutthaya

Satelitní mapa Phra Nakhon Si Ayutthaya

název bez diakritiky: Phra Nakhon Si Ayutthaya
správní zařazení: Phranakhon Si Ayutthaya, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 21' 0" North, 100° 33' 0" East

Phra Nakhon Si Ayutthaya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phra Nakhon Si AyutthayaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phra Nakhon Si Ayutthaya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phra Nakhon Si Ayutthaya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phranakhon Si Ayutthaya, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 21' 0" North, 100° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phra Nakhon Si Ayutthaya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phra Nakhon Si Ayutthaya

Hotely Phra Nakhon Si Ayutthaya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phra Nakhon Si Ayutthaya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phra Nakhon Si Ayutthaya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phra Nakhon Si Ayutthaya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phra Nakhon Si Ayutthaya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Phra Nakhon Si Ayutthaya

3D mapa Phra Nakhon Si Ayutthaya v Google Earth

satelitní 3D mapa Phra Nakhon Si Ayutthaya, Thajsko

3D mapa Phra Nakhon Si AyutthayaGoogle Earth – podívejte se na Phra Nakhon Si Ayutthaya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phra Nakhon Si Ayutthaya, Thajsko v Google Earth »

Letiště Phra Nakhon Si Ayutthaya a okolí

Letiště ve městě Phra Nakhon Si Ayutthaya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phra Nakhon Si Ayutthaya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phra Nakhon Si Ayutthaya (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phra Nakhon Si Ayutthaya a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya: textový odkaz

satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phra Nakhon Si Ayutthaya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pematoh v oblasti Sarawak, Malajsie
  2. Pineridge North v oblasti Monongalia County, West Virginia, Spojené státy americké
  3. Al `Ushsh v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  4. Corhana v oblasti Neamt, Rumunsko
  5. Stoppiaro v oblasti Mantova, Lombardia, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.