3D mapa Ban Thap Tai (1)

Satelitní mapa Ban Thap Tai (1)

název bez diakritiky: Ban Thap Tai (1)
správní zařazení: Prachuap Khiri Khan, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 12° 29' 0" North, 99° 54' 0" East

Ban Thap Tai (1) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Thap Tai (1)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Thap Tai (1). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Thap Tai (1), administrativně je místo zařazeno do oblasti Prachuap Khiri Khan, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 29' 0" North, 99° 54' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Thap Tai (1) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Thap Tai (1)

Hotely Ban Thap Tai (1): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Thap Tai (1): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Thap Tai (1), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Thap Tai (1) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Thap Tai (1). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Thap Tai (1)

3D mapa Ban Thap Tai (1) v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Thap Tai (1), Thajsko

3D mapa Ban Thap Tai (1)Google Earth – podívejte se na Ban Thap Tai (1) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Thap Tai (1) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Thap Tai (1) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Thap Tai (1), Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Thap Tai (1) a okolí

Letiště ve městě Ban Thap Tai (1) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Thap Tai (1) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Thap Tai (1) (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Thap Tai (1) a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Thap Tai (1)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Thap Tai (1): textový odkaz

satelitní mapu Ban Thap Tai (1): obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Thap Tai (1)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Thap Tai (1): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Thap Tai (1): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Thap Tai (1): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Roche Tado v oblasti Sinnamary, Cayenne, Francouzská Guiana
  2. Ryabovo v oblasti Uvinskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  3. Russdorf v oblasti Bitburg-Prum, Trier, Rheinland-Pfalz, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.