3D mapa Ban Pa Phai (3)

Satelitní mapa Ban Pa Phai (3)

název bez diakritiky: Ban Pa Phai (3)
správní zařazení: Sara Buri, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 14° 31' 0" North, 101° 4' 0" East

Ban Pa Phai (3) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Pa Phai (3)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Pa Phai (3). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Pa Phai (3), administrativně je místo zařazeno do oblasti Sara Buri, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 31' 0" North, 101° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Pa Phai (3) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Pa Phai (3)

Hotely Ban Pa Phai (3): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Pa Phai (3): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Pa Phai (3), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Pa Phai (3) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Pa Phai (3). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Pa Phai (3)

3D mapa Ban Pa Phai (3) v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Pa Phai (3), Thajsko

3D mapa Ban Pa Phai (3)Google Earth – podívejte se na Ban Pa Phai (3) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Pa Phai (3) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Pa Phai (3) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Pa Phai (3), Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Pa Phai (3) a okolí

Letiště ve městě Ban Pa Phai (3) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Pa Phai (3) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Pa Phai (3) (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Pa Phai (3) a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Pa Phai (3)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Pa Phai (3): textový odkaz

satelitní mapu Ban Pa Phai (3): obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Pa Phai (3)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Pa Phai (3): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Pa Phai (3): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Pa Phai (3): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tangadan v oblasti Ilocos Sur, Region 1, Filipíny
  2. Masang-dong v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Porto Embira v oblasti Feijo, Acre, Brazílie
  4. Leonidion v oblasti Arkadhia, Peloponissos, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.