3D mapa Ban Tak Waeng Lang

Satelitní mapa Ban Tak Waeng Lang

název bez diakritiky: Ban Tak Waeng Lang
správní zařazení: Trat, Central, Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 12° 33' 30" North, 102° 31' 29" East

Ban Tak Waeng Lang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Tak Waeng LangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ban Tak Waeng Lang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Tak Waeng Lang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Trat, Central, Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 33' 30" North, 102° 31' 29" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ban Tak Waeng Lang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ban Tak Waeng Lang

Hotely Ban Tak Waeng Lang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ban Tak Waeng Lang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ban Tak Waeng Lang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ban Tak Waeng Lang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ban Tak Waeng Lang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ban Tak Waeng Lang

3D mapa Ban Tak Waeng Lang v Google Earth

satelitní 3D mapa Ban Tak Waeng Lang, Thajsko

3D mapa Ban Tak Waeng LangGoogle Earth – podívejte se na Ban Tak Waeng Lang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ban Tak Waeng Lang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ban Tak Waeng Lang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ban Tak Waeng Lang, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ban Tak Waeng Lang a okolí

Letiště ve městě Ban Tak Waeng Lang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ban Tak Waeng Lang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ban Tak Waeng Lang (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ban Tak Waeng Lang a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang: textový odkaz

satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ban Tak Waeng Lang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chuzak v oblasti Zanjan, Írán
  2. Bloomfield v oblasti Cook, Queensland, Austrálie
  3. Ndia v oblasti Bahr el Ghazal, Súdán
  4. Balu v oblasti West Azarbayejan, Írán
  5. Moujuzao v oblasti Moncao, Minho-Lima, Norte, Portugalsko
  6. Pozo Colorado v oblasti Cordillera, Santa Cruz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.