3D mapa Ko Lanta

Satelitní mapa Ko Lanta

název bez diakritiky: Ko Lanta
správní zařazení: Thajsko, Asie
zeměpisná poloha: 7° 33' 0" North, 99° 5' 0" East

Ko Lanta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ko LantaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ko Lanta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ko Lanta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thajsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 33' 0" North, 99° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ko Lanta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ko Lanta

Hotely Ko Lanta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ko Lanta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ko Lanta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ko Lanta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ko Lanta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ko Lanta

3D mapa Ko Lanta v Google Earth

satelitní 3D mapa Ko Lanta, Thajsko

3D mapa Ko LantaGoogle Earth – podívejte se na Ko Lanta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ko Lanta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ko Lanta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ko Lanta, Thajsko v Google Earth »

Letiště Ko Lanta a okolí

Letiště ve městě Ko Lanta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ko Lanta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ko Lanta (Thajsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ko Lanta a celou oblast Thajsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ko Lanta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ko Lanta: textový odkaz

satelitní mapu Ko Lanta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ko Lanta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ko Lanta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ko Lanta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ko Lanta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ebenode v oblasti Herford, Detmold, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Novo Obilicevo v oblasti Virovitica-Podravina, Chorvatsko
  3. Kaki v oblasti Coyah, Kindia, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.